Dabar yra 24 Rgs 2017, 09:43

Pagrindinis diskusijų puslapis » Tai naudinga » Pamokos

Žvejo įrankių juosta:

Orai Lietuvoje Žvejybos parduotuvės ir darbo laikas Žvejybos pamokos Žvejybos vietos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 StandartinėParašytas: 12 Rgs 2008, 17:00 
Atsijungęs
Profesionalas
Profesionalas
Vartotojo avataras

Taigi dabar rankenele su kaire reikai sukti , o vat seniau su desine reikejo . Tevas net rites pardave , nes nemokejo sake sukti . Dabar jau moka. O ta kilpa tai tikra nesamone , siulau ismokti su pirstu prispaudus .

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Rgs 2008, 17:03 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

tomola rašė:
O ta kilpa tai tikra nesamone

argumentai? man asmeniskai su pirstu prispaudus nesamone, taciau kitiem neaiskinu kad zvejotu kaip as noriu, nes kiekvienam yra geriausia kaip jie moka.

O del to kad "reikia" sukt su kaire "butinai" irgi yra nesamone, specialei tam padaryta, kad galetum atsukt ir uzdet rankenelia pusej, kurioj nori, tiesiog, kaire sukt logiskiau, nes per jega rites nesuki visvien :P

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Rgs 2008, 19:25 
Atsijungęs
Profesionalas
Profesionalas
Vartotojo avataras

Na del pirsto tai as nz , man tai ne nesamone , visi normalus zvejai meto taip , o vat su kilpa visokie dundukai.
Argumentas: zvejoji tarkim juroje , svoriai ten normalus ir meti su ta kilpa ir apsisuka valas apie rankenele , tai arba valas truks arba meskere lus, o vat prispaudus su pirstu tai sansai labai mazi tokiam atvejui.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Rgs 2008, 00:42 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

tomola rašė:
Na del pirsto tai as nz , man tai ne nesamone , visi normalus zvejai meto taip , o vat su kilpa visokie dundukai.
Argumentas: zvejoji tarkim juroje , svoriai ten normalus ir meti su ta kilpa ir apsisuka valas apie rankenele , tai arba valas truks arba meskere lus, o vat prispaudus su pirstu tai sansai labai mazi tokiam atvejui.

Man jau gal kokius 4 metus nebuvo valas uzsisukes uz rankeneles. Siauru paziuru zmonems atrodo, kad visi turi butinai daryt taip, o ne kitaip, rimtai, kvailystes.

p.s. kilpos darymas, nereiskia kad istempi ta vala puse metro, reiskia kad prilaikai su kita ranka, vietoj to pirsto kisimo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Rgs 2008, 18:44 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

Nezinau, kaip su tom rankenelem kairei ar desinei... Bet kiek zinau, tai jos nusisuka ir perdedi kaip paciam patogiau ar tj desinei ar tai kairei :lol: . Man tj uzkliuna jeigu skubu ir nepasiziuriu ar rankenele i apacia nusukta. Bet jei gerai pasiruosiu, tai gerai ir uzmetu. Na, teks bandyti ismokt pirstu prispaudus mest... O šiaip metimas dar irgi nuo to priklauso ar bugnelis pilnas valo ar tik pusė...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Rgs 2008, 07:55 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

pikulas rašė:
O šiaip metimas dar irgi nuo to priklauso ar bugnelis pilnas valo ar tik pusė...

priklauso koks tas valas ir kokia rite, jei levi tai priklauso, jei geri tai px ar pilnas ar puse.

prie to pacio: jei pilnas bugnelis valo ir zvejoji upej, gan daznai pasitaiko, kad nukrenta visas kuokstas valo ir supisa koki 50m xD

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Rgs 2008, 14:05 
Atsijungęs
Profesionalas
Profesionalas
Vartotojo avataras

Jeigu valo bus per mazai , istiesu skris blogai , nes valas trinasi i sieneles. Jeigu valo perdaug , tada kaip kazkas sake , nuslys daug apviju ir gausis kilpa , teks ilgai ir nuobodziai painioti. As jeigu turimo valo turiu per mazai, tai tesiog po apacia pavinioju kokio seno valo ir tada nauja .

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Rgs 2008, 20:06 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

na, man pvz ant dugnines telpa 260m 0.25 valo (ant rites parasyta), priviniojau 200m 0.22 ir perfect, nieks nekliuna ir nenuslenka.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Rgs 2008, 18:50 
Atsijungęs
Profesionalas
Profesionalas
Vartotojo avataras

Galejai po apacia paviniot kokio valo , jaustum skirtuma .

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Rgs 2008, 07:41 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

tomola rašė:
Galejai po apacia paviniot kokio valo , jaustum skirtuma .

Man asmeniskai jokio skirtumo ner, vienodai toli uzsimeta. Man dede visada aiskindavo, kad viniociau pilna valo, bet kai nemune 500m valo per diena sugadinau, tai daugiau taip ir nebedarau, o skirtumo tarp metimo tolumo nepastebejau, na aisku jei ant rites privinioji 50m valo, tai mazai bus, bet siaip, skirtumo ner ar tu ten 300m suvyniosi ar 200.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Tai naudinga » Pamokos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

©2010 Žūklė.net Visos taisės saugomos.

Nuorodos: Google.lt - paieškos internete lyderis!