Dabar yra 09 Lie 2020, 11:16
 

  Pagrindinis diskusijų puslapis » Žvejyba » Žvejyba spiningu

Žvejo įrankių juosta:

Orai Lietuvoje Žvejybos parduotuvės ir darbo laikas Žvejybos pamokos Žvejybos vietos


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorių Žinutė
 StandartinėParašytas: 13 Lap 2013, 19:04 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 14:15
Pranešimai: 8
NEPAKARTOJAMOS VARTIKLĖS - SV FISHING LURES.
Paveikslėlis
SV Fishing – dar visai jauna Ukrainos kompanija, kuri specelizuojasi į masalų gamygą kurie pritaikyti gaudyti plėšriąsias žuvis. Visos SV Fishing Lures vartiklės buvo kuriamos specialiai Rytų europos vandenims ir tokioms žuvims gaudyti kaip lydeka,ešerys,šapalas, salatis, meknė, starkis ir upėtakis. Pats technologinis procesas šių masalų gamybai sukoncentruotas būtent Ukrainoje,neįskaitant aišku pačių trišakių kabliukų , vienšakių kabliukų ir žiedelių kuriuos ši kompanija isigyja pas Japonų gamintojus. Visos SV Fishing Lures vartiklės yra gaminamos iš žalvario.
Norėtusi pabrėžti kad, per pirmus gyvavimo metus SV Fishing firma , ir jos gaminamomis vartiklėmis buvo „apsiginklavę“ žvejai – sportininkai per 3-čiąsias Pasaulines spiningavimo varžybas ( Sportinio spiningavimo Pasaulio čempionatas 2011m. Italija).
Jei kalbėti apie masalų spalvas tai galima būtų paminėti tą faktą kad, spalvinė gama buvo renkama analizuojant pačių kibiausių ir užsirekomendavusių save atspalvių kurie, nelieka nepastebėti vietinių plėšrūnų. Čia jums yra ir įvairiausios juodos spalvos kombinacijos – nepakartojamos Mekninės – Šapalinės spalvos, o taip pat ir natūralios spalvos kurios, išlieka pačios aktualiausios bet kokiu metų sezonu. Specialiai lydekoms buvo sukurtos „rėkiančios“, nuodingai – salotinės spalvos. SV Fishing Lures kompanija nepamiršo ir mėgėjų gaudančių upėtakius, ryški spalvų paletė su blizgučių kombinacijomis „pramušė“ visus nenorus kibti šiai stipriai žuviai. Šiame spalvų asortimente galima būtų suskaičiuoti keturiasdešimt penkias įvairių spalvų ir atspalvių ,o taip pat ir iliuminuojančias spalvas (šviečiančias tamsoje).
Flash Line
SV Fishing Lures serijos Flash line vartiklė turi stipriai ištemptos elipsės formą. Pravedant, primena nedidelią siaurą kūną turinčią žuvelę – nuostabiai vartosi, išprovokuoja plėšrūną atakai. Šis modelis labai tinka gaudymui tėkmėje o taip pat ir ramų vandenį turinčiame telkinyje.
Blizgė gaminama iš žalvario.Šios blizgės aukščiausios kokybės furnitūra - Vanfook.

Rekomenduojama gaudyti : Meknes, salačius, raudes, ešerius, starkius, upėtakius, lydekas, šapalus.
Tipas: vartiklė
Specifikacija: vasarinė
Ilgis: nuo 30mm...
Svoris: nuo 1.3gr...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Glisser

SV Fishing Lures Glisser – vartiklė turinti platų pasipriešinimo priekį, žaidimas šios vartiklės primena besimėtančios tai į vieną pusę tai į kitą išgąsdintos žuvelės judesius. Svorio centras sukoncentruotas uodeginėje dalyje, kas leidžia atlikti toliasnius ir tikslesnius metimus.
SV Fishing Lures Glisser idealiai tinka gaudymui stovinčiame vandenyje ar lėtos tėkmės turinčią upę. Skęstanti planiruojanti vandens plotmėje ši vartiklė tarsi praslystančiai vartosi nuo vieno šono ant kito, išprovokuoja plėšrūną atitinkamai atakai pulti šią blizgę. Ši vartiklė pagaminta iš žalvario, „apginkluota“ Vanfook furnitūra.
Galima panaudoti vertikaliam blizgiavimui.
Rekomenduojama gaudyti šias žuvis: Meknes, salačius, raudes, ešerius, upėtakius, lydekas, šapalus.

Ilgis: 30mm.
Svoris: 2.0/2.5gr.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Individ

SV Fishing Lures Individ vartiklė turi savo savistovų žaidimą, labai primenantį sužeistą žuvelę. Nepaprastai išlenktos formos ši vartiklė turi pranašumą ją pravesti labai minimaliu greičiu, šitaip išprovokuojamas net pasyvus grobuonis. UL klasės didyje puikiai ir tikslingai tinka gaudyti taikiąsias žuvis.
SV Fishing Lures Individ idealiai tinka tiek stovintį vandenį turinčiame telkinyje tiek lėtos tėkmės upėje. Vartiklė pagaminta iš žalvario, su puikia Owner firmos furnitūra.
Rekomenduojama gaudyti šias žuvis: Meknes, raudes, ešerius, kuojas, upėtakius, lydekas, šapalus.
Tipas: vartiklė.
Ilgis: 25mm.
Svoris: 2.5/3.9gr.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Koketka

Dėka savų proporcijų SV Fishing Lures Koketka vartiklė labai patraukli daugumai plėšrūnų, o dėka šoninių įlinkių ir iškraipytos geometrijos, labai gerai „užsiveda“ netgi pačiu lečiausiu pravedimu. UL klasės dydyje neliks nepastebėtos ir „baltos žuvys“ todėl kad ši blizgutė labai primena vabalą. Idealiai tinka gaudymui tiek letos tėkmės vandenyje tiek ir stovinčiame vandens telkinyje.
Blizgė gaminama iš žalvario, ant kurios „sėdi“ Owner firmos furnitūra.
Rekomenduojama gaudyti šias žuvis: meknes, salačius, raudes, ešerius, upėtakius, lydekas, šapalus.
Buvo ne vienas atvejis kai su SV Fishing Lures Koketka vartikle buvo pagautas grąžuolis karšis.

Tipas: vartiklė.
Ilgis: 25mm.
Svoris: 2.0/2.6/3.8/10gr.
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Metal Twitch

SV Fishing Lures vartiklės iš serijos Metal Twitch buvo sukurtos specialiai megstantiems „twičinginį“ pravedimą. Tai būtent tas ko jums reikia jei jūsų visos masalų dėžutės prikištos iki viršaus tvičinginiais vobleriais ir jūs esate twičo fanatas.
Dėka savo išlankstytos formos ir netikslaus svorio centro ši blizgė nepaprastai gerai „pasiduoda“ tvičingui, nepakartojamai dirba tolygiu pravedimu ir net vertikaliu blizgiavimu kurį galima pritaikyti šaltuoju sezonu. Šio masalo geometrija leidžia sėkmingai gaudyti tiek stovinčiame tiek lėtos tėkmes vandenyje tiek ir vidutinio greitumo upėse. Dėka savo formos, darant pravedimą ši blizgė retai kada „neužsiveda“.
Metal Twitch ant tiek universali blizgė kad, sugeba sugauti beveik visus mūsų vandenų plėšrūnus.
Ilgis: 40mm.
Svoris: 3.3/4.0/6.5gr.
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Panic

Panic serijos blizgė – turbūt pati naujausia iš visos modelių gamos iš kompanijos SV Fishing.

Panic – būtent tai ko laukia plėšrūnai iš savo aukos. Panikuojantis elgesys yra signalas atakai. SV Fishing Lures Panic blizgės judesių imitacija leidžia išprovokuoti plėšrūną maitintis žuvele. Dėka savo unikalios formos ši blizgė dirba tiek letu tiek ir maksimaliai greitu pravedimu, lengvai pasiduoda tvičui, parodo puikius rezultatus vertikaliame blizgevime. Pravedant šią blizgę ji, išdarinėja nepaprastus švytuoklinius judesius ir vartosi nuo vieno šono ant kito. Gaminama yra iš žalvario, ant jos „sėdi“ „Owner“ firmos furnitūra.

Skiriama gaudyti šioms žuvims: meknėms, salačiams, ešeriui, starkiui, upėtakiui, lydekoms, šapalams.
Ilgis: 40mm.
Svoris: 3.8/4.8gr.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

2012 metais pratestuotas ir nuostabiai išbandytas gaudymas šiais lengvais masalais išskirtinai UL klasėje ir naudojant ultralaitinį dydį diapozone ( nuo 1,3gr iki 5.0gr). Spiningavimas ivyko nuo ankstyvo pavasario iki pat vėlyvo rudens, todėl „sudaužysiu“ esamus favoritus ir įvardinsiu tas žuvis kurios neišsilaikė neisižiojusios ir neatsisakė šių „skanių“ metalo kasnelių.
Meknė
Šios atsargios plėšrūnės kai kada aptemdo spiningautojui akis ir jis pamiršta kas tai yra nedidelė lydeka (iki 1kg.). Nepakartojami jėgos smūgiai ir kova iki pat paskutinio kraujo lašo.
Švelniai tariant daugumas tiesiog sužavėtas nuo šios žuvies. Taigi kibumo koeficiente pagal vietas atrodytų taip:
1vieta - SV Fishing Lures Koketka 3,8g
2vieta - SV Fishing Lures Individ 3,9g
3vieta - SV Fishing Lures Glisser 2,5g
Koketka ir Individ vartiklės šioms plačialūpėms plėšrūnėms labiausiai iš spalvinės gamos patiko šių spalvų Р01, FL02, FL04, PS27.
Glisser labiausia šios vartiklės stichija – augmenijos pilnas vandens paviršius su atvirais ploteliais + povandeninių augmenijos krūmelių apgaudymas.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Salatis
Kai buvo gaudoma ši žuvis,ji nereikalavo tada tolimų metimų kaip paprastai,bet ji stovėjo šalia povandeninių ilgūjų žolių, tiltų atramų ar nusvirusių medžių kamienų. Pagal kibimo eiliškumą galima būtų įvardinti taip:
1 vieta - SV Fishing Lures Koketka 3,8g
2 vieta - SV Fishing Lures Individ 3,9g
3 vieta - SV Fishing Lures Panic 4.8g

Koketka ir Individ na niekaip negalima būtų pavadinti „klasikinėmis salatinėmis“ blizgėmis, jos neleidžia daryti staigius pravedimus, bet salatis jas „valgė“ su dideliu pasigardžiavimu.
Pačia darbingiausia ir mylimiausia spalva salačiui tapo Rožinis (FL04), toliau natūrali su dažytais rožiniai mėlynais krašteliais (S05) ir balta su rožiniu tašku uodegoje (PS10).
Panic – visiškai kita istorija, ji praeis ir per pačią srovę, pravesti ją galima ir lėtai ir labai greitai. Žaidimas neprilygstamas.
Būtent ant šios blizgės vienas žvejys sugavo savo rekordą – 58 cm.Salatį.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Ešerys

Ešerys tą sezoną buvo gaudomas labai tikslingai, dryžuotasis labiausiai papuldavo Nemune begaudant meknes ar starkius visai šalia vandenžolių krašto. Taigi įvardinus vietų eiliškumą, atrodytų taip:

1 vieta - SV Fishing Lures Individ 3,9g.
2 vieta - SV Fishing Lures Metal Twitch 4g.
3 vieta - SV Fishing Lures Glisser 2g.

Ant juodos su žaliu tašku Individ vartiklės pakibo puikus egzempliorius sveriantis virš 600 gr.
Aišku daugiausiai sekėsi sugauti ant Metal Twitch, matomai ešeriui labai patiko tos blizgės chaotiški judesiai ir netolygus pravedimas. Na ir ten kur vandens buvo iki „kelių“ visgi buvo nepakartojama vartiklėlė - Glisser.
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Starkis

Ant „dantytojo“ labiausiai sudirbo klasikinės ištemptos elipsės formos vartiklės, kiek blogiau nei tikėtasi ,bet gaudyta buvo ne tiek ir daug, todėl ir pasirodė kad geriau nei išpūstapilvės vartiklės. Gaudoma buvo tiek dienos metu tiek ir tamsiuoju paros metu. Geriausiomis pagal reitingą pasirodė šios vartiklės :
1 vieta - SV Fishing Lures Metal Twitch 4g.
2 vieta - SV Fishing Lures Individ 3,9g.

Paveikslėlis
Lydeka
Dantytoji 2012 metais kažkokių didelių susidomėjimu niekam nekėlė, bet periodiškai „sėsdavo“ ant kabliuko. Kelias blizges „nusinešė“ vien dėl prastos kokybės pavadėlio,juk gaudyta buvo ant plono fluorokarboninio pavadėlio, jei būtų buvęs metalinis pavadėlis to tikrai nebūtų atsitikę. Lydeka labaiusiai susidomėjo šiomis vartiklėmis:
1 vieta - SV Fishing Lures Metal Twitch 4g.
2 vieta - SV Fishing Lures Koketka 3,8g.
3 vieta - SV Fishing Lures Panic 4.8g.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Raudė
Keletas žūklių buvo skiriama raudėms gaudyti. Buvo „ilįsta“ į tankius žolynus upių įlankose ar pasirinkta gaudyti sroveje ties povandeninėmis kerplėšomis nugulto dugno.Tai buvusių medžių šaknys,akmenys. Raudės dažniausiai papuldavo ne tokios jau ir menkos,tai tikrai nebūtų galima pavadinti smulkme. Pagal reitingą galima būtų rašyti tokiu eiliškumu:
1 vieta - SV Fishing Lures Koketka 2,6g.
2 vieta - SV Fishing Lures Glisser 2g.
3 vieta - SV Fishing Lures Flash Line 1,3g.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Pabaigai: galima gaudyti su daugumos gamintojų vartiklėmis, bet su - SV Fishing sulaukiama itin rimtų rezultatų, juk ne veltui šios firmos vardą šlovina tokie žinomi Rusijos spiningistai kaip broliai Ščerbakovai,kurie yra ir šios firmos, veidas kurį kaip žinia reikia užsitarnauti ne vienų metų teorija bet ir praktika.
Kiek plačiau apie brolių Ščerbakovų bendradarbiavimą ir įspūdžius Belarusijoje su SV fishing firmos surengtame žvejybiniame eldorado...

Paveikslėlis

Pirma dalis:
http://www.sv-fishing.com.ua/index.php? ... 52&lang=en

Antra dalis:
http://www.sv-fishing.com.ua/index.php? ... 52&lang=en

P.S. Ir dabar daugumos spiningistų vartiklėlių reitinge atsirado, pagrinde tik SV Fishing firmos masalai, nes kitais jie papraščiausiai jau nebegaudo. Nes rezultatai tikrai pralenkia visus lūkesčius, ir pilnai patenkina žvejo poreikius.

P.S. Greitai bus galima isigyti siu vartykliu ir Lietuvoje!
Cia: http://www.galvakablis.lt/index.php?opt ... 91&lang=lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

  Pagrindinis diskusijų puslapis » Žvejyba » Žvejyba spiningu

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
 cron


©2010 Žūklė.net Visos taisės saugomos.Nuorodos: Google.lt - paieškos internete lyderis!