Dabar yra 28 Vas 2021, 03:46

Pagrindinis diskusijų puslapis » Žvejyba » Poledinė žuklė

Žvejo įrankių juosta:

Orai Lietuvoje Žvejybos parduotuvės ir darbo laikas Žvejybos pamokos Žvejybos vietos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 156 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autorių Žinutė
 StandartinėParašytas: 27 Kov 2010, 11:23 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis
Vartotojo avataras

kuom jus ta minge taip vilioja? (idk) aisku jei netoli tai kitas dalykas, bet jei is kokio kauno, vilniaus vaziuoja zmones i minge plakiuku, kuoju tai nzn nzn :shock: yra pilna ezeru ir tvenkiniu kur galima irgi zvejybos nora numalsint. kiek pazistamu vazineja tai is 10 zvejybu tik pora kart normaliai pagavo sia ziema... nu nebent ce ritualas toks, kai susirenki pilna masina draugu nuvarai porai dienu pazvejot ir pagert tada tai suprantu :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Kov 2010, 11:42 
Atsijungęs
Megėjas
Megėjas

Tai cia ritualas toks nuvaziuot prigert ir parvaziuot nes kiek atkreipiau demesi tai didzioji dalis tern to tik ir tevaziuoja o pirma karta mingeje kai buvau tai mane nustebino keturatis kas keleta valandu pravaziuodamas ir pardavinedamas degtine ir alu ir gan nemenkas kainas ir kol pravaziuoja is vieno i kita gala gryzdavo tuscias isvados paprastas :D o seip tai pvz man iki minges yra 100 km ir pora kart meginau as ant tvenkinio tokio plungej tai nieko tik smarkei siknas nusalem nes be jokiu spec batu aprangu ir kitokiu priciudu nuvaziavom ant -15 temperaturos nieko nepagavom ir poros kartu o i minge nuvaziavus esi uztikrintas kad pagausi kanors . ( Nors seip primetus tai nueit i parduotuve ir nusipirkt lasisos gabala pigiu iseina negu visa kelione pasarai maistas kuri vezies negana to jei visa diena ant ledo tai namo gryzes jauties kaip visa diena plytas ant kupros kad buciau nesiojes nezn ar visiem taip bet mane tai ziaurei isvargina )

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Kov 2010, 16:50 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis
Vartotojo avataras

nu toki atstuma nuvaziavus juk nezvejosi 3 val ir atgal varysi,o sedesi visa diena ;) man irgi paskausta ir nugara ir uzpakalis nuo sedejimo. as turiu viena tvenkinuka nuo manes 50 km i viena puse tai sia ziema laimikiu pagavau kaip kad kiti mingej tepagauna . ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Kov 2011, 20:52 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis
Vartotojo avataras

tevo siandienos laimikis (fish) :oops:
Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Kov 2011, 20:06 
Atsijungęs
Profesionalas
Profesionalas

siandien zvejojau kedainiu rajone vainiku karjiere tai visa issukavau nieko , nei vievo kibimo (idk)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Kov 2011, 21:10 
Atsijungęs
Megėjas
Megėjas

mdq rašė:
Tai cia ritualas toks nuvaziuot prigert ir parvaziuot nes kiek atkreipiau demesi tai didzioji dalis tern to tik ir tevaziuoja o pirma karta mingeje kai buvau tai mane nustebino keturatis kas keleta valandu pravaziuodamas ir pardavinedamas degtine ir alu ir gan nemenkas kainas ir kol pravaziuoja is vieno i kita gala gryzdavo tuscias isvados paprastas :D o seip tai pvz man iki minges yra 100 km ir pora kart meginau as ant tvenkinio tokio plungej tai nieko tik smarkei siknas nusalem nes be jokiu spec batu aprangu ir kitokiu priciudu nuvaziavom ant -15 temperaturos nieko nepagavom ir poros kartu o i minge nuvaziavus esi uztikrintas kad pagausi kanors . ( Nors seip primetus tai nueit i parduotuve ir nusipirkt lasisos gabala pigiu iseina negu visa kelione pasarai maistas kuri vezies negana to jei visa diena ant ledo tai namo gryzes jauties kaip visa diena plytas ant kupros kad buciau nesiojes nezn ar visiem taip bet mane tai ziaurei isvargina )

Silpnas megejas tada tu, as manau kekvienam pati esme yra nuvaziuot susalt, pavargt ir nieko nepagaut gal nepagau ir nera esme bet visas sunkus procesas ir yra smagiausia dalis , isjudint kaulus biski , islyst is tos komforto zonos ir kiek atsigaut ant ledo manau visiem sveika o ir gryzus namo miegas buna nuostabus, ir niekad nesigailejau kad pagavau ar nepagavau svarbu gerai praleistas laikas gamtoje

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 156 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Pagrindinis diskusijų puslapis » Žvejyba » Poledinė žuklė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

©2010 Žūklė.net Visos taisės saugomos.

Nuorodos: Google.lt - paieškos internete lyderis!