Dabar yra 25 Geg 2020, 04:13
 

  Pagrindinis diskusijų puslapis » Apie viską » Visa kita

Žvejo įrankių juosta:

Orai Lietuvoje Žvejybos parduotuvės ir darbo laikas Žvejybos pamokos Žvejybos vietos


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorių Žinutė
 StandartinėParašytas: 15 Lap 2009, 14:53 
Atsijungęs
Megėjas
Megėjas

Užsiregistravo: 13 Vas 2009, 16:52
Pranešimai: 228
Miestas: Kaunas
ten daug karpiu liuks vieta, gaudes ten ne viena karta

Ignasss rašė:
Zinau viena nebloga vietele tai yra :
-Balsupiu tvenkinys
Jame galima pagauti daug ivairios rusies zuvu pagrindas ant pludines jaigu ant slieko tai eseriai , karosiukai , raudes , meksriukai ir kt. ant grudo irgi panasiai...Mamos pazystamos vyras ten velkiauja tai pagauna 6 kg lydekas...Kas netoliese gyvenat galit isbandyt syki buvau su draugu su pludinem tai prilupom meksru daug , 8 karosus , ir dar daug eseriu :)
Randasi 13km i pietus nuo Marijampoles...Smagios zvejybos! ;)

_________________
http://www.kitamkrante.lt/forumas ; http://www.kitamkrante.lt/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 StandartinėParašytas: 21 Lap 2009, 16:39 
Atsijungęs
Megėjas
Megėjas

Užsiregistravo: 21 Lap 2009, 16:15
Pranešimai: 201
Miestas: pasvalys,panevezys
tomola rašė:
Šioje temoje yra talpinamos zvejybos vietos. Maloniai kvieciame ir pacius pasiulyti zvejybos vieta. Butu gerai jei vieta butu su zemelapiu ir aprasymu. Visos pasiulytos zvejybos vietos bus sukeltos i pirmaji posta. Bukime draugiski ir pasidalinkime savo vietomis su kitais zvejais :geek:

Dauguma Zemelapiu yra interaktyvus - galite slankioti, tolinti, artinti tam kad pamatyti kur tiksliau yra nurodoma vietaten tikrai gerai kimba karosai,seniau pries kokius 6 metus gerai kibdavo karsiai

Neris ties santaka su Bražuole


Išdidinti žemėlapį

Paveikslėlis

Kas kimba ?
salačiai, šapalai, kartais upėtakiai

Aprašymas:
Vieta, kurioje Bražuolė įsilieja į Nerį. Rekomenduojame gaudyti pačioje Neryje. Upė šioje vietovėje yra platoka, stipriai akmeninga, gylis apytiksliai metras, gal šiek tiek daugiau. Jei tik yra galimybė pasiimkit bridkelnes, nes krantai labai užaugę. Yra kelios vietos kuriose galima prieiti patogiai ir be jų, tačiau jose ne visada kimba. Į žvejybos vietą reikia atvažiuoti nuo Neries regioninio parko. Laimikių dažniausiai būna pakankamai, bet labai didelių žuvų pagauti čia nepavyko. Žvejojau pagal vietinių rekomendacijas prie tilto.


Tvenkinukas prie Karmelavos


Išdidinti žemėlapį


Kas kimba ?
Karosai, ešeriukai, Raudes

Aprašymas:
Čia labai patogi vieta jei nera laiko visa diena zvejoti - labai netoli tiek nuo Kauno tiek nuo Jonavos. Gali būti kad kimba ir dar kas nors. Drąsiai galima rasti vietų kur patogu žvejoti nuo kranto, tačiau jei vėjas nepalankus geriau bent botus dėl viso pikto su savimi turėti.
auriuke rašė:
bandziau visokiu dalyku, ir dzika su kukuruzu, ir viena dzika, ir dar ant teslytes bandziau, labiausiai pasitvirtino kukuruzai.... ;)
Dubysa


Išdidinti žemėlapį

Paveikslėlis

Kas kimba ?
Ešeriai, lydekos, kuojos

Aprašymas:
Gana nebloga vieta žvejybai yra prie Seredžiaus, važiuojant Jurbarko plentu nuo Kauno, kur Dubysa įteka į Nemuną,s7300854 pasukus į Seredžiaus miestelį po tiltu virš Dubysos galima rasti gana gerą žvyrkelį, kuriuo galima pravažiuoti ~15km Dubysos pakrantės, kelias lengvai pravažiuojamas ir prie ištakų į Nemuną yra gilesnės vietos, bei mažiau žolių, daug kur gana geras priėjimas prie vandens, vieta tinkama spiningavimui, dugninei, plūdinei žvejybai, daug žvejoti šioje vietoje neteko, tačiau vieta verta dėmesio. Nuo Kauno nutolusi ~40km.


Luodžio ežeras


Išdidinti žemėlapį

Paveikslėlis

Kas kimba ?
Plakiai, kuojos, karšiukai

Aprašymas:
Ežeras yra netoli Visagino, teko vieną kartą žvejoti jame, tačiau tokio žuvingo ežero senai nebuvau matęs. Vietą kurią žvejojau apytiksliai pažymėjau žemėlapyje, netoli Žagarinės kaimelio yra poilsiavietė prie ežero, pakrantė apaugusi meldais aplinka, gerai sutvarkyta, nes dar besiruošiant žvejybai atvažiavo gamtos apsauga ir kaip bebūtų keista, tvarkė aplinką, ežero pakrantę ir nesigilino ar nieko nepažeidžiu. atvaizd116Ežero pakrantė gilėja lėtai, pažvejoti nuo kranto šioje vietoje nepavyks, nebent įbridus giliau. Išplaukiau žvejoti jau vakarėjant, aplinkui pastoviai šokinėjo žuvys ir kibimas buvo pastovus tik užmetus, net nepasišėrus, kibo plakiai, kuojos, karšiukai, o sutemus mažesnės žuvys išvis nustojo kibti, tačiau nebuvau pasiruošęs naktinei žvejybai, plūdės nesimatė, prožektorius išsikrovė ir teko grįžti į krantą. Kelias kiek pamenu nebuvo blogas ir pravažiuojamas, tiesiog daug klaidinančių keliukų kol radau poilsiavietę. Vieta puiki poilsiui ir žvejybai, nes stovyklavietė gana tvarkinga, didelė yra pavėsinės, laužavietės ir malkų dar lygtais buvo.

Antras aprašymas:
Luodis tikrai puikus ezeras. Buvom savaite nuvaziave pailseti, gyvenom kazkokiose poilsio namuose ar kaip jie vadinasi. Ten buvo kasio aikstele, tinklas tenisui, perlauztas biliardo stalas, pirtele yra, tiesa mokama 100 lt.Tik kriaukle kazkuri buvo sugedus ir smirdejo labai, bet gi ten nesedi visa laika. Kas patiko tai, kad pas juos prie ezero kranto buvo katamaranai 2 ir valtis viena, atrodo.Tiesa iki ezero maudytis ar zvejot reikdavo su masina pavaziuot kelis km. Zuvu tai ten pilna gaudem pludinem is katamarano, tai pagaudavom kuoju, raudziu, karsioku, poto ir lynai pasaru susidomejo. Lydeku ir eseriu tik nepavyko surasti. Dar girdejom, kad unguriu ten yra, bet negaudem. Vienu zodziu patiko man ten praleista savaite. Dar pridesiu, ten labai daug zalciu, kas bijot tai nepatarciau varyt, nes jie megejai ir pleze kur visi maudosi praplaukti, tevas viena pleze buvo sugaves .


Danielius rašė:
Šešupė

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Kas kimba?
Ešeriai, Lydekos, Šapalai ir dar daug visokio gėrio :roll:

Aprašymas
Upės ištakos Lenkijoje, visai netoli Lietuvos ir Lenkijos sienos. Tai-didžiausia Suvalkijos upė, nuo Kudirkos Naumiesčio iki Ročiškių tekanti Lietuvos ir Rusijos Federacijos siena, ją kertanti ir tekanti Kaliningrado sritimi, kur ir įteka į Nemuną (kairysis intakas) priešais Vėžininkų gyvenvietę. Upės ilgis - 274 km, vidutinis metinis nuotėkis žiotyse -33 m /s, vidutinis nuolydis - 0,5 m/km. Upės baseine mažai ežerų, todėl jos nuotėkis nedidelis ir smarkiai svyruoja įvairiu metų laiku. Šešupės slėnis negilus, upė teka lygumomis, miškų mažai, pakrantės tankiai gyvenamos.Rekreaciniu požiūriu Šešupė mažai įdomi, išskyrus upės ruožą nuo Kudirkos Naumiesčio iki Jotijos intako, kur gyvenviečių mažiau negu vidurupyje, o gerų žūklaviečių gana daug. Norintiems pažinti visą upę patogu keliauti automobiliu nuo Lietuvos ir Lenkijos pasienio per Brazavą, Kalvariją, Buktą, Liudvinavą, Marijampolę, Puskelnius, Antanavą, Pilviškius, Kudirkos Naumiestį, Kubilėlius, Turčinus, Šilgalius, Slavikus iki Lietuvos ir Rusijos Federacijos sienos. Upės vidurupį patogu pasiekti ir traukiniu iš Kauno, vykti galima į Pilviškius arba aukštupio link į Marijampolę ar Jungėnus (Kalvarijos geležinkelio stotis).Šešupėje daugiausia šapalų, kuojų, strepečių, raudžių, karšių, neršti atplaukia žiobrių (ne itin gausiai), yra salačių, ūsorių (žemupyje), karosų, lynų, karpių. Nemažai sugaunama lydekų, ešerių, kartais užkimba vienas kitas upėtakis. Meškeriotojai labai mėgsta ir gausiai lanko Šešupės žemupį. Žuvingas upės ruožas tarp Marijampolės ir Kudirkos Naumiesčio, ypač ties Pilviškiais. Neliks be laimikių ir meškeriotojai, apsilankę Šešupės aukštupyje. Nors upė ten negili, gerai kimba šapalai, lydekos ir kuojos. Žuvingos vietos ties visais didesniais Šešupės intakais - Rausve, Širvinta, Ežerupe, Šelmentu, Kirsna, Dovine, Pilve, Višakiu, Siesartimi, Jotija. Beveik visa upė su intakais yra išnuomota Medžiotojų ir žvejų draugijai (Marijampolės, Vilkaviškio, Šakių rajonų skyriams). Teisę žūklauti Šešupėje ir jos intakuose suteikia žvejo mėgėjo bilietas, kurį išduoda šios draugijos rajonų skyriai. Žūklauti galima visais leistinais mėgėjiškos žūklės įrankiais, sugaunamų žuvų kiekis ir imtino dydžio ribos tokios pat kaip ir neišnuomotinuose vandens telkiniuose. Perspektyviausia žūklė plūdine, spiningu, gilesniuose upės ruožuose - dugnine.Paslaugos, teikiamos Kalvarijoje, Liudvinave, Marijampolėje, Pilviškiuose, Kudirkos Naumiestyje, dalis jų - Jungėnuose, Antanave, Barzduose, Sintautuose. Stacionari poilsiavietė yra Kumelionyse, ties Marijampole.

Sėkmės :) (fish)


Donatas G rašė:

Mūšos užtvanka


Išdidinti žemėlapį

Kas kimba ?
Karosai, Karšiai, Ešeriai, Lydekos

Aprašymas:
~60 km uz Panevezio, 15km uz Pakruojo, salia gyvenvietes Dvariukai yra Musos uztvanka. Ten karosu nemazu pagavom. Kimba kaip pasele. Dar karsiuku bei eseriuku nedideliu pagavom. Zvejoja, matem, ir su spiningu, tai, matyt, ir lydziu ten yra.


_________________
Grįžta vyras namo iš žvejybos su didžiausiu šamu. Žmona kepa virtuvėje valgį ir žiūri televizorių.
- Brangusis, atiduok savo žuvytes katei ir eik valgyti!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 StandartinėParašytas: 05 Bal 2010, 16:19 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

Užsiregistravo: 28 Kov 2010, 18:13
Pranešimai: 64
nju cia as ir ezeras kuriame zvejoju ;) :D
Sitame ezere kimba: Eseriai, karosai, lydekos, karpiai, kuojos,kilbukai :D


Paveikslėlis


1.Paveikslėlis
2.Paveikslėlis

Jo savybes: sitame ezere yra nesibaigiantis zuvu saltinis ir jis yra sventas nes per ji su rogem vaziavo kunigas ir iluzo ir ji pavadino sventu ezeru ;) ir db zuvys lb gerai kimba :D
Jis yra: Lazdiju rajone Šventežerio kaime ir ten jau rasit visi :D


Paskutinį kartą redagavo pelekas12 09 Bal 2010, 20:15. Iš viso redaguota 6 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 StandartinėParašytas: 06 Bal 2010, 14:44 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Geg 2009, 16:03
Pranešimai: 177
pelekas12 rašė:
nju cia as ir ezeras kuriame zvejoju ;) :D
Sitame ezere kimba: Eseriai, karosai, lydekos, karpiai, kuojos,kilbukai :D
1.Paveikslėlis
2.Paveikslėlis

Gal pasakysi ežero pavadinimą,galima bus įmesti į temos pradžią.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 StandartinėParašytas: 06 Bal 2010, 19:31 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

Užsiregistravo: 28 Kov 2010, 18:13
Pranešimai: 64
Šventežerio ežeras ;) (fish) cia Lazdiju rajone yra ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 StandartinėParašytas: 06 Bal 2010, 21:52 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

Užsiregistravo: 28 Kov 2010, 18:13
Pranešimai: 64
va tas ežeras ten kur uzrasyta šventežeris ;) :D Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 StandartinėParašytas: 12 Geg 2010, 16:00 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

Užsiregistravo: 12 Geg 2010, 13:16
Pranešimai: 34
gal kas apie zemaitijoj esancius ezeriukscius papasakotu, pavaizduotu(labiausiai domina karsiu zuklavietes :oops: )


Į viršų
 Aprašymas  
 
 StandartinėParašytas: 15 Geg 2010, 18:48 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

Užsiregistravo: 15 Geg 2010, 18:41
Pranešimai: 2
Sveiki. O galbut patarsite kolegos kur galima spiningauti aplink Vilniu nuo kranto spiningu?
Kiek suprantu Neryje net neverta bandyti, patarkit ka gudriau :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 StandartinėParašytas: 15 Geg 2010, 18:53 
Atsijungęs
Megėjas
Megėjas

Užsiregistravo: 16 Gru 2008, 16:30
Pranešimai: 248
Kodel Nery neverta bandyt?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 StandartinėParašytas: 15 Geg 2010, 19:03 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

Užsiregistravo: 15 Geg 2010, 18:41
Pranešimai: 2
na negaliu teigti kad negalima, tiesiog paiskaiciau, kad niekas nieko nepagauna neryje.
O galbut patarsit kuriam gale kimba?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

  Pagrindinis diskusijų puslapis » Apie viską » Visa kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
 cron


©2010 Žūklė.net Visos taisės saugomos.Nuorodos: Google.lt - paieškos internete lyderis!