Dabar yra 28 Vas 2021, 04:27

Pagrindinis diskusijų puslapis » Apie viską » Juokai

Žvejo įrankių juosta:

Orai Lietuvoje Žvejybos parduotuvės ir darbo laikas Žvejybos pamokos Žvejybos vietos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorių Žinutė
 StandartinėParašytas: 18 Bal 2010, 01:18 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

Išvarė į žvejybą amerikietis, vokietis ir rusas. Nu, kaip ir priklauso, ikalė šiek tiek, kliovas menkas, tai šneka. Išėjo šneka apie mašinas.
Amerikietis: Nu, mes tai Amerikoj važinėjam pagrinde su fordais. Jei varom kur nors i užsienį tai tada su linkolnais, kad pasipuikuot šiek tiek.
Vokietis: Mes tai po Vokietiją varinėjam su BMW, o jei reikia į užsienį, tai noris pasipuikuot irgi truputi - imam Mercedes'ą.
Rusas tyli. Nieko nesako. Klausia jo "Nu, o tai su kuo tu Rusijoj važinėji ?". Rusas toks biški susimėtes: "O mes Rusijoj su tramvajum važinėjam." Amerikonas: "O tai jei toliau truputi pavažiuot reikia ?". Rusas: "Tada su traukiniu važiuojam". Vokietis: "O tai jei į užsienį reikia ?". Rusas: "O mum nereikia i užsienį." Amerikonas "Nu bet jeigu labai reikia ?". Rusas: "Nereikia mum". Vokietis: "Nu jeigu mirtinai reikia ?". Rusas: "Nu jeigu jau būtinai reikia, tai mes į užsienį su tankais važiuojam" :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bal 2010, 08:13 
Atsijungęs
Megėjas
Megėjas

Sumastė kartą keli draugeliai kad reikia į žieminę žvejyba varyt. Susiruošė, nuvažiavo prie ežerėlio, padarė dėl šilumos, ogi žiūri, kad neturi irankio ledui prakapot. Siunčia vieną į artimiausią kaimelį bent kokį nors laužtuvą pasiskolint. Tas prigt į džipą, ir vėjelių į kaimą. Sustoja prie pirmos gryčios ir Šaukia:
-Ei, tėvai, paskolink laužtuvą, ledą prakirst reikia.
Senukas davė jam laužtuvą. Po valandos tas grįžta ir vėl:
-Ei senoli, ar turi dar vieną laužtuvą? Senukas davė jam antrą.
Po valandos tas vėl grįžta:
-Ei senoli, ar turi dar vieną laužtuvą?
-O ką , ar gerai kimba?
-A velnias ten žino, dar valties į vandenį nenuleidom.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bal 2010, 08:15 
Atsijungęs
Megėjas
Megėjas

Atvaro du brakonieriai prie vandens telkinio tinklų statyt. Truputi per šviesu kol kas, dar pamatys kas nors. Vienas ir klausia:
-Kaip darom- ar po 50 ir metam ar pirma metam ir tada po 50?
-Gal iškart po 50 ir tada mesim.
„Ikalė“, užmetė. Ryte prabunda, o tinklai po pievą išdraikyti.
-nu tu durneli kur tu tinklus pastatei!!!?
-Kur tu irklavai ten ir mečiau!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bal 2010, 11:11 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis
Vartotojo avataras

Sedi žvejys prie eketės, bando suviliot žuvį. O šaltis nežmoniškas spaudžia. Pro šalį eina kiti du likimo broliai.
-Ei klausyk, ko tu be kepurės sėdi, toks šaltis, sušalsi juk!
-Da nu nafik, vakar su kepure sėdėjau tai neišgirdau kai išgert kvietė.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bal 2010, 11:11 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis
Vartotojo avataras

Du nauji lietuviai rengiasi į žuklę, bet jau šalta ir laikas galvot apie žieminę . Vienas ir primena kitam kad neturi nei gražto ledui, nei vailokų, nei žieminių meškerių ir t.t. , tas jam atsako:
-koks skirtumas svarbu kad kibtų.
-sušalsim juk, žieminė žvejyba juk, ant ledo ir pan
-koks skirtumas - Raudonojoj jūroj žieminė ir vasarinė tokia pati.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Bal 2010, 00:17 
Atsijungęs
Megėjas
Megėjas

Sedi vienas zvejys su meskere prie upes kelias valandas ir nieko nepagauna. Kad diena visai nebutu sugadinta, nusprende bent jau nusimaudyti. Tik pradejo bristi i upeli, kai pries srove paupio krumuose pasigirdo nieko gero nezadantis bruzdejimas.
-Ei, ar tik ten kas nors nesiruosia sisioti i vandeni?!! - grieztai paklause zvejys.
Is krumu pasigirdo stenejimas:
-Nnne-ee :o

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Geg 2010, 18:53 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

eziukas izdidus paukstis- kol nenuspirsi neskrenda...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Bir 2010, 22:02 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

Sėdi du draugai prie ežero. Žiūri ateina Aplinkos apsaugos inspektorius. Vienas iš jų šoko bėgti. Po didelių gaudynių uždusęs inspektorius:
- Ar turi licencija žvejybai šiame ežere?
- Turiu !
- Tai ko bėgai?
- Draugas neturėjo.

Sėdi čiukčis prie eketės, o šalia kalnas žuvies. Prieina geologas:
- Klausyk, čiukčia, duok žuvies.
- Negaliu, viršininkas barsis!!!
- O kas viršininkas?
- Taigi aš.
- Klausyk, viršininke, duok truputį žuvies!
- Imk kiek nori, man negaila.

Važiuoja, vadinasi, žvejai ir prūdelį mato, pro šalį senis karves gena. Žvejai:
- Seni, čia yra žuvies?
- O kur jai iš čia po velnių dingti???
Visą dieną prasėdėjo - nei vieno kibimo. Vakarop vėl mato tą patį senį:
- Seni, tu juk sakei, kad čia yra žuvies…
- O iš kur jai čia po velnių atsirasti...

Vienas žvejys patarinėja kitam, kaip per žvejybą apsiginti nuo uodų:
- Reikia gerai įsitrinti stipriu vynu ir po to apsibarstyti smulkiu smėliuku. Uodai nutūps, prisisiurbs vyno ir pradės mėtytis akmenimis.

Žvejys turguje parduoda žuvį. Vardija visokius pavadinimus.
- Ar gyva? - klausia pirkėjas.
- Gyva.
- O kodėl nejuda?
- Miega.
- O kodėl toks kvapas?
- Klausyk, o tu kai miegi ar už savo kvapą atsakai?

Girtas vyras grįžo iš žvejybos ir smarkaudamas sako žmonai:
- Ona, gali šį mėnesį mėsos nepirkti!
- Tikriausiai šamą pagavai?
- Neatspėjai – visą algą prapyliau...

Ant upės kranto sėdi žvejys - mokytojas. Pagauna mažą šamuką. Atkabina nuo kabliuko, paleidžia atgal į vandenį ir sako:
- Ir kad be tėvelio negrįžtum!

Budinčio apylinkės gydytojo kabinete suskambo telefonas...
- Alio. Čia skambina žvejys Jonas. Labai skubiai prašau atvykti prie tokio - tai ežero, privažiavimas nuo miško pusės, pamatysit geltoną palapinę, ten aš Jūsų lauksiu. Mano mažametis sūnus ką tik prarijo didelį žvejybinį kabliuką. Prašau Jūsų, paskubėkite.
Po kelių akimirkų vėl suskamba telefonas tame pačiame kabinete...
- Daktare, čia vėl skambina tas pats žvejys Jonas. Galite neskubėti važiuoti, aš pasikuitęs savo krepšyje radau kitą kabliuką...

Šeimyninė išvyka į žvejybą:
- Ona, kepk žuvį!
- Taigi tu nieko nepagavai?
- Ona, kepk, žuvies bus...

Štai dovana tavo gimtadieniui! - sako tėvas, įteikdamas sūnui meškerę.
- Ačiū, tėte. Bet kodėl ji be ritės ir valo?
- Ne viskas iš karto, sūnau. Išmoksi žvejoti, tuomet ir ritę, ir valą nupirksiu.

Du vyriokai truputį pasivaišino ir pajuto potraukį nuotykiams, grubiai tariant, marmūzę kam nors sudaužyti. Eina ir mato ant kranto žveją sėdint. Viens kitam:
- Prieikim ir paklauskim ar kimba. Jei jis atsakys "taip", paklausime "o kodėl?", o jis nieko ir nepasakys. Tada mes jam ir įkrėsime. Jei atsakys "ne", mes toliau paklausime to paties ir taip pat įkrėsime. Prieina prie žvejo ir klausia:
- Kimba?
- Eikit šikti !!!
- Irgi variantas...

Grįžta žvejys iš žvejybos tuščias, stovi nedrąsiai prie slenksčio ir klausia:
- Katinas namie?
Žmona:
- Eik drąsiai, aš jam kilkės nupirkau!

Išvažiuoja vyras į žvejybą. Po poros dienų grįžta namo su pora nusususių ešerių. Žmona klausia:
- Tiek mažai?
Sūnus važiavęs kartu atsako:
- Jei tėtis būtų pasiėmęs daugiau babkių būtų ir lydeką nupirkęs.

Jonas aistringas žuvautojas, yra ir nepataisomas optimistas:
- Vakar išbuvau prie ežero keturias valandas ir nesugavau nė vienos žuvelės. Šiandieną jau žymiai geriau, to paties rezultato pasiekiau per dvi valandas.

Jonas aistringas žuvautojas, yra ir nepataisomas optimistas:
- Vakar išbuvau prie ežero keturias valandas ir nesugavau nė vienos žuvelės. Šiandieną jau žymiai geriau, to paties rezultato pasiekiau per dvi valandas.

Kalbasi meškeriotojai:
- Ar gera ši vieta kur gaudote?
- Labai! Nei viena žuvis iš čia nenori išeiti.

Kalbasi žvejai, vienas klausia kito:
- Kaip tau čia pavyksta sugauti tiek daug žuvies, juk gaudom su tais pačiais sliekais?
- Aaaa, aš, ant pavadėlio parišu prožektorių, kad žuvys geriau matytų slieką...

Kalėjimo kameroje klausia naujoko:
- Už ką patekai?
- Brakonieriavau.
- Kiek įsūdė?
- Penkiolika...
- Nemeluok, vyre, už brakonieriavimą tiek neduoda!
- Tikrai, aš žuvis sprogdinau, - teisinasi šis. - Įmečiau dinamito, kad driokstels! Iškilo trys žiobriai ir dvylika narų su skafandrais.

Plaukia žvejys valtele Lochneso ežeru, žuvį gaudo… Staiga priešais jį išnyra milžiniška Lochneso pabaisos galva ir pražiotais nasrais artinasi prie jo. Žvejys capt už irklų ir visomis jėgomis į krantą. Bet kai supranta, kad kudašiaus neišneš, krenta ant kelių valties dugnan ir pradeda melstis:
- Dieve, neleisk šitai pabaisai manęs suėsti!
Staiga griaustinis sudunda, žaibai pasipila, atsiveria dangus, o iš ten Dievo balsas:
- Tu juk niekada į mane netikėjai…
- Tai aš gi ir Lochneso pabaisa niekada netikėjau!

Sėdi žvejys valtyje ir žvejoja. Staiga už dešimties metrų nuo valties pradėjo skęsti žmogus ir šauktis pagalbos. Žvejys piktai į jį pasižiūrėjo ir tarė:
- Ša žuvis išbaidysi.

Susiruošė žiemą žvejys pažvejoti. Atėjo į tinkamą vietą ir pradėjo kirsti eketę. Tik staiga balsas iš viršaus:
- Čia žuvies nėra!
Žvejys nesupratęs kas čia darosi, nuėjo kirsti eketės į kitą vietą. Ir vėl tas pats balsas:
- Čia žuvies nėra!
Žvejys pakelia galvą ir klausia:
- Kas tu toks?
- Čiuožyklos direktorius!

Važiuoja senis dviračiu, karšta, prakaitas bėga. Sugalvojo pailsėti ant tilto. Žiūri, žvejys stovi meškerę į vandenį įmerkęs ir spokso į plūdę. Senis klausia žvejo:
- Na ką, žuvį gaudai ?- žvejys tyli.
- Klausiu, ar žuvį gaudai?- vėl tyla.
- Tu kurčias, ar ką?
Žvejys tyli, į plūdę žiūri. Senis nusispjovė, atsisėdo ant dviračio, ir toliau mina. Nuvažiavo porą kilometrų, atsisuka, žiūri žvejys rėkauja, rankomis mosikuoja - tipo greičiau atvažiuok. Apsisuko senis, grįžta atgal, o žvejys ir klausia:
- Na ką, dviračiu važinėji?

Žvejys giriasi draugams (plačiai išskėsdamas rankas) :
- Aš vakar pagavau štai tokią žuvį.
Draugams nusibosta klausytis ir jie suriša žvejui rankas.
Žvejys (darydamas ratą surištais delnais) :
- Ir ji turėjo štai tokias akis !
Tada draugai suriša jam rankas už nugaros, o jis sako.
- Ir ji turėjo štai tokius žvynus,- ir iškiša liežuvį...

Žvejys pagavęs dvi lydekas eina sau laimingas takučiu. Staiga ežero savininkas griebia žvejį už pakarpos ir sako:
-Šiame ežere žvejoti draudžiama, turėsite išmokėti visokias kompensacijas.
-Bet gi aš nežvejojau, šios lydekos mano augintinės,- tarė brakonierius,- aš ateinu čia kasdien, pašaukiu jas, jos atplaukia, mes pasišnekam ir jas vėl paleidžiu. Štai ir dabar paleidžiu.
-Na tai dabar pašauk lydekas,- tarė šeimininkas.
-Kokias lydekas, pone?

Po savaitgalipo susitinka žvejys su medžiotoju. Medžiotojas klausia:
- kaip sekėsi?
- Ai, nu nepaktikėsi...
- Kodėl? – Pasakok...
- Įsivaizduoji, pagavau 1,5 kg. aukšlę.
- Aik, tu...
- Nu, aš tau sakau... 1,5 kg. aukšlę. Mes su šeima pavalgėm, kaimynas su šeima pavalgė, katinas vos nepaspringo...
- O tau kaip sekėsi?
- Man? Nu kaip čia tau papasakot...1,5 kg. aukšlė... Gerai. Nu ką, žodžiu antradienį vakare sėdau į džipuką, toli nevažiavau. Į miškelį, kur prie manęs. Kkrūmokšniai tokie, upeliukas. Žodžiu tvarkingas miškelis. Pasiėmiau šautuvą, užsitaisiau dvi grankulkes. Krūmus praskleidžiu – briedis. Kokios 1,5 tonos. O ragai, blin, 500 taškų (medžiotojai supras). Laimė! Vsio, koniec... Gali likusį gyvenimą po parodas su tais ragais varinėt – visi prizai tavo.
- O ką tu?
- Nu, ką. Nusitaikiau. Pykšt. Tiesiai į tarpuragį. Guli briedis. Padėjau šautuvėlį. Nuėjau į džipuką, iš bagažinės husqvarna išsitraukiau. Sudorojau briedį. Ragus nupjoviau. Blin staiga iš krūmų inspektorius žiūriu lenda. Plančetę jau daro. Iš snukio matau – nesusitarsiu. Nu, ką galvoju, dar viena grankulkė yra. Užsimečiau šautuvą – pykšt į kaktą. Su ta pačia husqvarna sudorojau. Atsinešiau desantinę lopetėlę, švariai užkasiau. Tik blin girdžiu krūmuose kažkas šast šast. Nu aš dar dvi grankulkes įsimečiau į šautuvą... Ir iš paskos... Akurat! Išbėgu į laukymę: lauželis, palapinė, du dviratukai sustatyti... Vienas prie laužo knisasi, o kitas jam jau rėkia: „mačiau kaip žmogų užmušė, sukapojo ir užkasė. Bėgam - pranešim“. Sūkos ant dviračio – ir važiuoja per tiltelį. Nu man visada gyvenime į judančius taikinius labiau patiko šaudyt. Užsimečiau šautuviuką ant peties. Pykšt, pykšt. Sukrito anie į upeliuką. Aš dviratukus irgi sumečiau. Tik girdžiu plykst toks garsas kaip blykstės. Jau, galvoju, koks žąsinas žurnalistas. Akurat. Žiūriu, lekia užsimetęs ant pečių savo aparatūra. Sunki, bėga pūškuodamas. Aš už lopetėlės – chūjakšt anam į stuburą. Pora traukulių, sugargaliavimas ir vsio. Nu aš aną įtempiau į laužą, ant viršaus sumečiau tų dviejų lochelių daiktus, palapinę. Dega, liepsnoja lauželis, samrvė – nors vemk. O ką darysi?.. Jau galvoju, vsio, eisiu namo. Blin. Jobš tvoi mat. Autobusas atvažiuoja...
- Kaip?
- NU kaip... 40 skautų...Stovim, smarvę uostom į laužiuką žiūrim. O aš matau, jau viena skautė autobuse telefonu numerį renka.
- Nu, o ką tu????
- O ką nu.... Numesk nuo aukšlės kilogramą – ar tai man reiks visus skautus iššaudyt...

Prie upės meškerioja laimingasis ir nevykėlis. Vienam, suprantama, kimba, antrajam - ne. Nevykėlis teiraujasi:
- Kuo gaudai?
- Slieku, - atsako šis,
- Nori, pabandyk. Imdamas riebų slieką, nevykėlis vėl teiraujasi:
- Kur randi tokių gražuolių?
- Viskas labai paprasta. Atsitempiu laidus nuo rozetės, įbedu darže į lysvę - sliekai lenda kaip dideli - nespėsi rinkti.
Kitą dieną nevykėlis ateina visas prikultas.
- Kas nutiko? - stebisi laimingasis.
- Tai kad man pasirodė mažai dviejų šimtų dvidešimties voltų. Nuėjau į lauką, kur aukštos įtampos linija. Užmečiau laidus, įsmeigiau į žemę ir laukiu, kada sliekai ims lįsti lauk. Staiga išlipo šachtininkai ir kad duos man...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Bir 2010, 22:10 
Atsijungęs
Megėjas
Megėjas

normaliai anekdotu :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Bir 2010, 22:31 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

ir visi apie zvejiba ;) :arrow: :D :arrow: 8-)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Apie viską » Juokai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

©2010 Žūklė.net Visos taisės saugomos.

Nuorodos: Google.lt - paieškos internete lyderis!